Visele devin realitate.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Un forum cu povesti de groaza unde poti sa iti faci multi prieteni.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Cautam membrii staff,puteti alege dintre designer,critic,sfatuitor,corector. Designer:Ai talent in photoshop? depune o cerere. Critic:Ai un spirit de critic?iti place sa critici lumea?depune o cerere. Sfatuitor:Iti place sa ajuti lumea?depune o cerere. Corector:Acesta corecteaza greselile gramaticale.

 

 Despre mine

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Mih@ela
GOD
GOD
Mih@ela


Mesaje : 14
Data de înscriere : 02/11/2013
Varsta : 22
Localizare : In Satul Nemtisor,un loc bantuit :)

Despre mine Empty
MesajSubiect: Despre mine   Despre mine Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 6:00 am

Ma numesc Bodron Oana Mihaela. Am 12 ani. Sunt o fire timida si prietenoasa. Mie imi place sa imi fac multi prieteni. Culoarea ochilor mei sunt cam...ciudati Smile adica e un fel de albastru inspre verde. Am parul lung si e castaniu. Culorile mele preferate sunt rosu si negru. Umi place mult muzica si tipurile de muzica care imi plac sunt pop,pop-rock,dance. Cantareti mei preferati sunt:Lady gaga,Shakira,Britney spears,Kesha si imi place si trupa Evanescene. Tarile mele preferata sunt:America,Anglia,Romania si Turcia. Imi plac povestile si filmele de groaza. Cam atat despre mine. Daca vreti sa vedeti cum arat la varsta de 7 ani puteti sa vedeti facebookul lui Ovidiu,fratele meu. Eon Ovidiu Bodron. Smile Razz Very Happy Wink
Sus In jos
Darius
Administrator
Administrator
Darius


Mesaje : 26
Data de înscriere : 02/11/2013
Varsta : 27

Despre mine Empty
MesajSubiect: Re: Despre mine   Despre mine Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:05 am

Welcome.
Sus In jos
https://viseledevinrealitate.forumgratuit.ro
 
Despre mine
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Visele devin realitate. :: Prima categorie :: Descriere personală-
Mergi direct la: